Kartondan İplik Makarası Yapılışı Resimli Anlatım

Kartondan İplik Makarası Nasıl Yapılır

Karton kullanarak kullanacağınız iplik makarası yapın. Kolay yapımı sayesinde sizde evde el yapımı iplik makarası yapabilirsiniz. Evde kartondan iplik makarası yapmak için paylaştığımız çalışma da ayrıntılar net ve kolay yapabilmeniz için her türlü bilgi bulunuyor.

Kartondan iplik makarası yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sitemizde bulabilir ve öğrendikten sonra başkalarına da öğretebilirsiniz.

Bu tür çalışmaların benzerlerini de hemen altta bulabilir ve onlardan da yararlanabilirsiniz. Anlatımlı karton iplik makarası yapımı çalışmaları sayesinde sizde bu güzel çalışmaların nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

kartondan-iplik-makarasi-yapilisi kartondan-iplik-makarasi-yapilisi2

kartondan-iplik-makarasi-yapilisi3 kartondan-iplik-makarasi-yapilisi4

kartondan-iplik-makarasi-yapilisi5 kartondan-iplik-makarasi-yapilisi6

 
 

kartondan-iplik-makarasi-yapilisi7 kartondan-iplik-makarasi-yapilisi8

kartondan-iplik-makarasi-yapilisi9 kartondan-iplik-makarasi-yapilisi10

kartondan-iplik-makarasi-yapilisi11 kartondan-iplik-makarasi-yapilisi12

kartondan-iplik-makarasi-yapilisi13

Seilrolle Pappe – rope pulley paperboard – poulie carton – tovtalje pap – polia cartão – puleggia cartone

 

Eski Tişörtten Şal Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski tişörtten şal yapılışı, eski tişörtten şal yapımı ve nasıl eski tişörtten şal yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir