KARTONDAN KALP ZARF YAPMAK

Kartondan kalp zarf yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde bu güzel çalışmayı sizde yapmayı öğrenebilirsiniz. Kartondan yapılan çalışmaları ben genelde beğeniyorum.

Hele ki kalp şeklinde olması, hem özel günler için sevdiklerimize standart bir zarf vermek yerine onlara değer verdiğimizi gösteren kalp şeklinde zarf hazırlamamız daha mantıklı olacaktır.

Kartondan kalp zarf yapımı için paylaştığım resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Nereden katlayacağınız, nereden keseceğiniz hepsi belirtilmiş durumdadır.

Kartondan zarf yapmak için kalp şekli veya farklı şekiller de yapmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-kalp-zarf-yapmak

source

 

TAHTA MANDALDAN SALLANAN MİNYATÜR SANDALYE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ahşap mandaldan minyatür sandalye yapmak, ahşap mandaldan sallanan sandalye yapmak ve anlatımlı minyatür sandalye yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir