KARTONDAN KALPLİ HEDİYE PAKETİ HAZIRLAMAK

Kartondan kalpli hediye paketi hazırlamak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Yapımı kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve eğlenebilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok güzel kalpli hediye kutusu yapabilir ve sürpriz yapmak istediğiniz kişilere bu şekilde takdim edebilirsiniz. Anlatımlı karton hediye paketi hazırlayarak sizde evinizde süs olarak da bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kartondan hediye kutusu yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sevdiklerinize veya doğum günü etkinliklerinde en güzel hediye paketini de siz sunmuş olursunuz. Kolay hediye paketi hazırlamak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde kısa sürede evinizde hazırlayabilirsiniz.

 
 

Şablondan yararlanarak renkli el işi kağıdından veya renkli fon kağıdından bu güzel hediye paketi çalışmasını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Kolay yapılan hediye kutusu çalışmaları ile sizde kısa sürede çok güzel sürpriz paketler ve hediye kutuları hazırlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel hediye kutusu hazırlama projesi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kartondan-kalpli-hediye-paketi-hazirlamak

 

KURDELE KUMAŞINDAN TOMURCUK ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kurdele kumaş çiçeği, kurdele kumaşından çiçek yapmak ve kurdele kumaşından gül yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir