KARTONDAN KİTAP KAPLIKLI SAKLAMA KABI YAPMAK

Kartondan kitap kaplıklı saklama kabı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı bende yapmayı düşünüyorum. Bu tür güzel çalışmalar hem iyi oluyor. Hem de evde değişik görünümleri ile insana yaşam enerjisi katıyor.

Aslında evimizde yapacağımız ufak değişiklik ve yeniliklerle hayat enerjimizi arttırabiliriz. Tüm bunlar bizim elimizde, bu çalışma da onlardan biri olup, kolay bir şekilde yapabilir ve evinize yeni bir eşya oluşturmuş olursunuz.

Saklama kabı olarak kullanabilirsiniz. İçine önemli eşya veya takı malzemelerinizi de koyabilirsiniz. Kartondan saklama kabı yapmak için sitemizde daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Hemen bu yazımın altında da benzer karton saklama kabı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kartondan-kitap-kaplikli-saklama-kabi-yapmak

source

 

ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi kilim yapımı, atık kumaştan kilim yapmak ve atık kumaştan tığ işi kilim yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir