Kartondan Uzay Gemisi Yapımı – Resimli Anlatım

Kartondan Uzay Gemisi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde tuvalet kağıdı rulosu kullanarak çok güzel bir uzay gemisi oyuncağı yapabilirsiniz. Çocuklarınız ile bu güzel çalışmayı yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Sitemizde hemen hemen her gün tuvalet kağıdı rulosuyla yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Gerçekten tuvalet kağıdı rulosu deyip geçmeyin, çünkü harika işler ortaya çıkabiliyor. Kartondan uzay gemisi yapılışını anlatan resimlere baktığınızda gerçekten tuvalet kağıdı rulosundan daha nelerin yapılabileceğini düşünebilirsiniz.

 
 

Tuvalet kağıdı rulosu ile yapılan tüm çalışmaları sitemizdeki kağıt – karton kategorisinden ulaşabilirsiniz. Yeni çalışmaları gün geçtikçe sitemize eklemeye de devam ediyorum. Kartondan yapılan oyuncak çalışmalarını sizlere önümüzdeki günlerde daha fazla paylaşacağım. Sizlerde bu güzel ve eğlenceli çalışmaları çocuklarınız ile yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Kağıttan oyuncak yapımı ile çalışmaları aslında çocuklarınızla birlikte yapmalısınız. Onların hem eğlendiklerini hem de yaptığınız oyuncakları daha çok sevdiklerini görebilirsiniz. Pahalı ve yüksek fiyatlı oyuncaklara yönelmek yerine bu tür çalışmaları tercih edin ve hem ekonomi yapın, hem de çocuklarınıza sürekli farklı ve ucuza oyuncak modelleri yapın.

Karton Raumschiff – vaisseau spatial carton – cardboard spaceship

 

Evde Origami Sepet Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. corbeille à papier, el işi kağıdından sepet yapımı ve evde kartondan sepet yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir