KAŞLARI ŞEKİLLENDİRME EĞİTİMİ ANLATIMLI

Kaşları şekillendirme eğitimi anlatımlı bir şekilde bu yazımda paylaştım. İnce kaş, kalın kaş ve kaş şekillendirmeyle ilgili daha önce de benzer çalışmaları paylaşmıştım.

Kaşlarınızı düzleştirebilir ve daha canlı gösterebilirsiniz. İnsanın yüzünde olan tüm bölgeleri her zaman önemli olmuştur.

Çünkü birisiyle tanıştığınızda kişi sizin önce yüzünüze, tabir-i caizse gözünün üstünde kaşına, yanağına göz altına veya alnındaki kırışıklıklara varana kadar bakarlar.

Bazı insanlar insanı inceler gibi bakar. Bazıları ise konuştuğunda söylediklerini dinlemek için dudağına veya mimiklerine bakar. Kaşları şekillendirme eğitimi olarak paylaştığım bu güzel çalışma işinize yarayacak diye düşünüyorum.

Şimdi sizleri kaş düzeltme işlemi veya kaş bakımıyla ilgili çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kas-sekillendirme-egitimi-anlatimli

source

 

PARLAK KAĞITTAN YILDIZ SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. doğum günü süsü anlatımlı, doğum günü süsü nasıl yapılır ve gramafon kağıdından süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir