Kavanoz Süsleme Nasıl Yapılır?

Kavanoz Süsleme

Fazla kavanozlarınızı süslemek ister misiniz? Süslü kavanozlar her zaman masanızı ve mutfağınız çok güzel gösterecek… Bu yazımızda sizlere kavanoz süsleme ile ilgili bir örnek çalışma paylaşacağız. Evde kavanoz nasıl süslenir diyenler için sitemizde bunlara benzer birçok örneği daha önceden de paylaşmıştık. Evde kolay kavanoz süsleme örneklerine hemen bu yazımızın altından da ulaşabilirsiniz.

Onları da inceleyerek birbirinden güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Anlatımlı kavanoz süsleme veya boyama çalışmalarını yaparak sizde kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmalar her zaman insana huzur vermiştir. Sizde boş zamanlarınızı böyle işler yaparak değerlendirebilir ve mutlu olabilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kavanoz-susleme-nasil-yapilir

kavanoz-susleme-nasil-yapilir2

 

Tahta Kaşık Boyama Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tahta kaşık boyama örnekleri, tahta kaşık ile süs ve tahta kaşık nasıl boyanır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir