Kavanozdan Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Kavanozdan Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım

Bodrumda iken bir dükkan görmüştüm. Çok güzel mumluklar asılmış. Bu mumluklar ise kavanoz kullanılarak yapılmıştı. Bu yazımızda paylaşacağımız mumlukların aynısı idi. Demek ki o mumlukları yapan dükkan sahibi bu resimli anlatımı biliyordu.

Sizde eviniz için veya bahçeniz için yada bahçe süsü olarak kullanmak için bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde kavanozdan mumluk yapmak için paylaştığım aşamalı çalışmayı sizde zorlanmadan kısa sürede yapabilirsiniz. Güzel bir çalışma ve benzerlerini sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi2

 
 

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi3

kavanozdan-mumluk-avize-yapimi4

Bau der jar Kerzenhalter – construction of the jar candle holders – construction des détenteurs pot de bougie – opførelsen af krukke lysestager – construção dos castiçais jar – la costruzione dei titolari vaso di candela

 

Tahta Kaşıktan İğnelik Bebek Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. iğnelik nasıl yapılır, iğnelik yaımı ve iğnelik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir