Keçe İle Kedi Dikmek Resimli ve Videolu

Keçe İle Kedi Dikmek Resimli ve Videolu

Önceki yazılarımızda sizlere keçeden neler yapabileceğiniz ile ilgili güzel paylaşımlar sunduk. Yine bu yazımızda sizlere keçe kullanarak nasıl kedi dikeceğiniz ile ilgili bir çalışma hazırladık. Bu yazımızda hem resim hem de videolara yer vereceğiz. Keçe kedi yapımı sayesinde yastıklarınıza bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz.

Yine çocuklarınızın okul çantalarına keçeden kedi dikerek onları mutlu edebilirsiniz. Keçeden kedi yapılışını bu yazımdaki çalışmadan kolayca öğrenebilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım şablonları kullanarak sizde evde keçe ile kedi dikmek için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Keçeden yapılan diğer çalışmaları sitemizde yer alan keçe kategorisinde bulabilirsiniz.

Keçe kedi şablonu sayesinde istediğiniz farklı çalışmayı kolayca evinizde yapabilirsiniz. Keçe ile kedi dikmek istiyorsanız bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımlardan ve videolu anlatımlardan yararlanabilirsiniz. Keçeden kedi şablonu sayesinde birçok keçe çalışmasını kolayca yapabilirsiniz.

Keçeden kedi figürü yaparak farklı süslemeleri de yine bu şablon sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Böylece sizlerde kolaylıkla ve pratik bir şekilde keçe kullanarak kedi dikebilirsiniz. Keçe kullanarak kedi dikimi ile ilgili resimler :

kece-ile-kedi-dikmek

kece-ile-kedi-nasil-dikilir

 
 

kece-ile-kedi-nasil-yapabilirim

kece-ile-yapilan-kedi-ornekleri

kece-ile-yapilan-kedi-modelleri

kece-kullanarak-kedi-dikmek

Keçeden mickey mouse yapımı ile ilgili örnek bir de video :

chats sentaient – cats felt – Katzen fühlte

 

Böcekleri ve Fareleri Öldürmeden Evden Nasıl Uzaklaştırırız başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bug solution, bug-Lösung ve evdeki farelerden kurtulmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir