Keçe İle Nergis Çiçekleri Yapımı

Keçe İle Nergis Çiçekleri Yapımı

Keçe çalışmaları ile ilgili paylaşımlara devam ediyorum. Bu yazımda sizlere birçok farklı keçe kalıbını paylaşacağım. Evde kolay bir şekilde keçeden nergis çiçekleri yapabilirsiniz. Yine keçeden papatya yapabiliyorsunuz. Keçeden gül yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı da yine sitemizdeki keçe kategorisinde bulabilirsiniz. Keçeden çiçek yapımı ile ilgili her gün yeni çalışmaları sitemize eklemeye devam ediyorum. Yeni keçe çalışması gördüğümde hemen sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum.

Çünkü keçe ile birçok güzel çalışma yapılabilmektedir. Keçe ile nergis çiçeği yapımını merak ediyorsanız, bu yazımda paylaşacağım şablonları kullanarak sizde evinizde keçeden nergis çiçek yapılışını öğrenebilirsiniz. Keçeden yaptığınız çiçek çalışmalarını süslemelerde, buzdolabına magnet olarak veya daha değişik amaçlarda da kullanabilirsiniz. Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı keçe kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Şimdi keçe ile nergis çiçekleri yapımı ile ilgili şablon ve çalışmalara ;

evde-keceden-nergis-cicegi-yapimi evde-keceden-nergis-cicegi-yapimi2 evde-keceden-nergis-cicegi-yapimi3 evde-keceden-nergis-cicegi-yapimi4 evde-keceden-nergis-cicegi-yapimi5

 
 

Daha önceki paylaşımlarımızda keçe ile neler yapabileceğinizi gördünüz… Şimdi gelelim keçe kullanarak el yapımı bir keçe nergis çiçeği yapmaya… Bu yapacağınız süs ile evinize yeni dekor eşyası oluşturmuş olursunuz. Misafirliğe gelenler bu süs eşyalarını gördüklerinde bayılacaklar. Aynı zamanda bu süs eşyasını sizin yaptığınızı duyduklarında ise şaşırmadan edemeyecekler.

Bir başka çiçek yapımı videosu…

Bu da son keçeden çiçek yapım videosu…

Narzissen mat – daffodils mat – jonquilles mat

 

Eva Kağıdı İle Aslan Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. aslan nelerden yapılır, el işi kağıdından aslan yapımı ve eva hayvan figürleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir