Keçe Oyuncak Tırtıl Yapımı Videolu

Evde Keçeden Oyuncak Tırtıl Yapımı – Anlatımlı

Tamamen farklı malzemeler ve renkler kullanarak çocuklarınıza şirin oyuncaklar yapabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere keçe kumaşlar ile sevimli ve eğlenceli tırtıl oyuncak yapımını resimli ve videolu anlatacağız. Benzerlerini görmüşseniz bile bu yazımızda ekstra olarak video kullandık.

Bu yazımda paylaşacağım çalışma sayesinde sizde evde keçeden oyuncak tırtıl yapımını öğrenecek ve çocuklarınıza bu güzel oyuncak çalışmasını yapabileceksiniz. Evde kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde yer alan kendin yap ve oyuncak kategorilerinde bulabilirsiniz.

Çocukların çok sevecekleri keçe tırtıl oyuncak ile hem eğlenecekler hem de keyifli zaman geçirecekler. Eğer çocuklarınıza değil de, eviniz için dekoratif amaçlı süslemelerde de kullanabilirsiniz. Görünümü oldukça sevimli olan bu çalışmadan çokça yaparak satabilir ve evinize ek kazanç getirebilirsiniz.

Küçük çocukların özellikle oynayabilecekleri en sağlıklı oyuncaklardan birisini yapacağız diyebiliriz. Çünkü herhangi bir katkı maddesi yok, tamamen el işi ile yapılan sağlıklı bir oyuncak…

evde-keceden-tirtil-oyuncak-yapimi2

Oyuncağımızın bitmiş hali bu…

evde-keceden-tirtil-oyuncak-yapimi3

Resimdeki gibi yapmaya başlıyoruz.

evde-keceden-tirtil-oyuncak-yapimi4

Dikim işlemi ile içini doldurma işleminden sonra kulaklarını da ekliyoruz…

evde-keceden-tirtil-oyuncak-yapimi5

 
 

En önünü yani kafasının yapılışı…

evde-keceden-tirtil-oyuncak-yapimi6

Şirin gözükeceği için yeşil ve mavi tonları kullanılmış… Siz daha değişik renkler tercih edebilirsiniz.

evde-keceden-tirtil-oyuncak-yapimi7

Sırasıyla hazırlanan halkaları iç içe geçirmeye devam edebilirsiniz.

evde-keceden-tirtil-oyuncak-yapimi8

Artık son aşamaya gelindi. Tırtıl oyuncak hemen hemen hazır gibi…

evde-keceden-tirtil-oyuncak-yapimi

Evet keçeden tırtıl oyuncak yapımı işlemimiz bitti. Çocuklarınıza verebilir ve eğlenerek oynadıklarını izleyebilirsiniz.

Sizlerde pratik ve kolay bir şekilde bu tırtıl oyuncaklardan yapabilirsiniz. Yapımı gayet basit olan bu oyuncaklar ile çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar sağlamış olursunuz.

Çoraptan Tırtıl Oyuncak Yapım Videosu :

jouet chenille senti – felt caterpillar toy – fühlte Raupe Spielzeug

 

Patik Nasıl Örülür başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 patik örgü, evde kolay patik yapılışı ve evde patik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir