Keçe Toplarından Rengarenk Çiçek Yapımı

Keçe Toplarından Rengarenk Çiçek Yapımı

Keçe kullanarak top yapın, bu topları rengarenk çiçeklere dönüştürün. Gerçekten eğlenceli ve keyifli bir çalışma. Resimlere bakarak aynısından yapabilirsiniz.

Keçeden renkli çiçek topları yapıp süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Sarkaç topaç şeklinde de evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Sarkaç keçe renkli toplar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Keçeden top yapmak için altta yer alan tarifi uygulayabilir ve kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. İnanın eğlenceli bir çalışma olup, yaparken keyif alacaksınız. Buyurun çalışmaya ;

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi2

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi3

 
 

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi4

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi5

kece-toplarindan-renkli-cicek-yapimi

Blumen aus Filz – flowers made from felt – fleurs en feutre – fiori da feltro – blomster lavet fra filt – flores hechas de fieltro

 

Yuvarlak Banyo Ovunma Bezleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde yuvarlak lif yapmak, örgü yuvarlak lif ve tığ işi yuvarlak lif yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir