Keçeden Araba Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Araba Nasıl Yapılır

Keçeden araba kalıbı yapmak ister misiniz? özellikle çocuklarınız  bu çalışmanızı çok sevecek. Keçe kullanarak oyuncak araba şekilleri yapabilirsiniz. Yazıda paylaşacağımız resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Evde çocuklarınıza özellikle keçe araba yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz.

Evde keçeden oyuncak araba yapmak veya maket olarak kullanacağınız bu güzel çalışmalara benzer birçok çalışmanın detaylı anlatımını daha önce de paylaşmıştık. Hatta bazıları hemen ekranın altından karşınıza çıkacak. Onlara da yönelebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Keçe araba şablonu sayesinde sizde zorlanmadan kısa sürede bu güzel çalışmayı yapacak ve yaparken keyif de alacaksınız. Ben hep keçe çalışmalarını sevmişimdir. Sizlerde severek yapacak ve yaptıktan sonra heyecanla yaptığınız çalışmayı seyredeceksiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-araba-yapimi

keceden-araba-yapimi2

keceden-araba-yapimi3

 

Keçeden Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden çocuk odası kapı süsü, keçeden kapı süsleri ve keçeden kapı süsü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. elif sümer diyor ki:

    uzun zamandır bu kalıbı arıyordum çok teşekkürler makalepark sıtesı admınlerı bu tür paylaşımları çokça beklıyoruz

  2. Neriman diyor ki:

    keçeden araba yapımı bu konu çok iyiymiş ! :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir