Keçeden Bardak Altığı Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Bardak Altığı Yap

Keçeden bardak altlığı yapımı ile ilgili yazımızda sizlere pratik bir şekilde bardaklarınızın altına kullanmak için çok güzel keçeden bardak altlıkları yapabilirsiniz. Evde keçeden bardak altlığı yaparak evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Yine satış amaçlı da bu tür çalışmalar yaparak para kazanabilirsiniz.

Keçeden süs yapmak veya keçe bardak altlığı yapmak gibi çeşitli fikirleri sitemizde bulacaksınız. Onları da inceleyerek sizde kısa sürede harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Adım adım keçe bardaklık veya nihale yaparak sizde etrafınızdakileri şaşkına çevirebilirsiniz. Kolay yapılan bardak altlık modelleri ile sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel çalışmalarla değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-bardak-altligi-yapimi

 

Keçeden Cüzdan Nasıl Yapılır? başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden cüzdan nasıl yapılır, keçeden cüzdan yapılışı ve keçeden cüzdan yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir