Keçeden Bardak Altlığı Yapılışı

Keçeden Bardak Altlığı Yap

Keçeden bardak altlığı yapılışı ile ilgili yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda da sizlere yine keçeden bardak altlığı yapımı ile ilgili farklı bir resimli anlatım paylaşıyoruz. Evde keçeden nihale yapmak veya farklı keçe bardak altlık modeli yapmak gibi çalışmaları hemen altta da benzer yazılar kısmından bulabilirsiniz.

Evde kolay yapılan keçe çalışmalarına sitemizde daha önceden çoğu kez yer vermiştik. Hatta keçeyle ilgili inanılmaz çalışmaların yapıldığını göreceksiniz. Hatta benim gibi şaşıracağınız çok ilginç keçe süs çalışmaları da karşınıza çıkacak. Bu güzel çalışma da ise iki keçe parçasını birleştirerek ortaya kalp şeklinde güzel bir bardak altlık çalışması çıkarılmış. Sevebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-bardak-altligi-yapilisi

 

Keçeden Sarkaç Süs Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden nasıl sarkaç süs yapılır, keçeden nasıl süs yapılır ve keçeden sarkaç süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir