Keçeden Baykuş Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Baykuş Yapılışı Resimli Anlatım

Keçe kullanarak harika baykuş figürleri yapabilirsiniz. İster evinize süs, isterseniz de çocuklarınıza oyuncak olarak düşünebilirsiniz. Evde keçeden baykuş yapmak için paylaştığımız bu güzel ve kolay adımlı çalışmayı sizde kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.

 
 

Evde baykuş figürü yapmak veya keçeden baykuş oyuncak yapmak gibi değişik çalışmaları sitemizde daha önce de paylaşmış ve benzerlerini yapmak için farklı fikirlere yer vermiştik. Anlatımlı keçe baykuş magnet yapımı, keçeden oyuncak baykuş yapmak veya değişik süs çalışmaları yapmak için de benzerlerini hemen bu yazımızın altında da görebilirsiniz. Kolay gelsin.

Er spürte die Eule – He felt the owl – Il sentait la chouette – Han følte uglen – Ele sentiu a coruja – Sentì il gufo

 

Kadehten Mumluk Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bardaktan mumluk yapılışı, bardaktan mumluk yapımı ve kadehten mumluk nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir