Keçeden Bebek Patiği Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Bebek Patiği Yap

Keçeden bebek patiği yapabilir, hatta converse görünümünde de yapabilirsiniz. Keçeden bebek patiği yapımıyla ilgili resimli anlatımdan yararlanabilir ve bebeğinize çok güzel keçeden bebek patikleri yapabilirsiniz. Evde kolayca bebek patiği nasıl yaparım diyorsanız bu güzel çalışmayı kullanmalısınız.

Keçeden bebek patik modeli nasıl yapılır diyenler için daha önce de kolayca yapılabilen kalıplar ve anlatımlara sitemizde yer vermiştik. Onlar da zaten hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Mutlaka inceleyin. Nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde kısa sürede keçe bebek patik modeli yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-bebek-patigi-yapimi

 
 

keceden-bebek-patigi-yapimi2

Booties aus Filz – booties made of felt – chaussons en feutre – støvletter fremstillet af filt – booties feitos de feltro – stivaletti di feltro

 

Keçeden Kutu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit kutu nasıl yapılır, keçeden kutu yapılışı ve keçeden kutu yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir