Keçeden Çanta Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Çanta Yap

Keçeden çok sevimli mini bir çanta yapmak ister misiniz? bu yazımızda sizlere keçeden yapılmış harika süslü bir çantanın resimli anlatımını paylaşacağız. Keçeden çanta yapılışı ile ilgili bu anlatımdan yola çıkarak sizde kısa sürede kendinize süslü keçe çantalar yapabilirsiniz.

 
 

Keçeden kolay çanta nasıl yapılır diyenler için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı mutlaka tavsiye ediyoruz. Evde boş zaman değerlendirme çalışmalarında keçe malzemesi her zaman işe yaramıştır. Sizde keçe kullanarak çok güzel çanta veya değişik çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

Dichtung Beutel, – seal bag making – sac joint décision – forsegle posen making – saco de tomada de selo – sigillo di fabbricazione di sacchetti

 

Keçeden Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden çiçek nasıl yapılır, keçeden çiçek yapılışı ve keçeden çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Pelin diyor ki:

    paylaşımlarınız çok detaylı bu yüzden çok beğeniyorum başarılarınızın devamını dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir