Keçeden Cep Telefon Kılıfı Yapmak

Keçeden Cep Telefon Kılıfı Yapmak

Kullandığınız cep telefonu için kılıf yapmak istiyorsanız, bu yazımız tam size göre… Keçeden telefon kılıfı yapımı ile ilgili hazırladığımız bu yazıda paylaşacağımız resimli anlatım sayesinde sizde artık kendi kılıfınızı yapabileceksiniz.

Keçeden telefon kılıfı yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak saniyeler içinde telefon kılıfınız olacak. Çok şık ve güzel görünüme sahip olacak keçeden cep telefon kılıfı için buyurun resimli anlatıma ;

 
 

keceden-cep-telefon-kilifi-yapimi

sentito il caso di telefono – felt the phone case – senti le cas de téléphone – spürte die Telefonkasten – følte telefonen sagen – sentiu o caso de telefone

 

Midye Kabuklarından Mumluk başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. midye kabuğu mumluk, midye kabuğundan mumluk ve midye kabukları ile mumluk hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Betül diyor ki:

    elinize sağlık bayıldım çok sevimli olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir