Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Keçeden Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Keçe ile birçok şey yapıldığını önceki paylaşımlarımız da görmüştük. Bu yazımızda da yine keçe kullanarak çok güzel çiçek motifli süsler yapabileceksiniz. Keçeden çiçek yapmak için sitemizde türlü anlatımlar ve farklı çalışmaların detaylı anlatımlarına daha önce de yer vermiştik.

Hatta bu yazımızın hemen altından onlar da karşınıza çıkabilir. İnceleyerek en güzel çalışmalardan yararlanabilir ve sizde kısa sürede keçe çiçek modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Keçeden nasıl çiçek yapılır demeyin. Gerçekten yapılıp bittikten sonra ortaya çıkan görüntüye inanamayacaksınız.

 
 

Anlatımlı keçe çiçek çalışmaları sayesinde sizde yapay çiçek veya süs çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bau von Filz Blumen – construction of felt flowers – construction de fleurs en feutre – konstruktion af filt blomster – construção de flores de feltro – costruzione di fiori di feltro

 

Keçeden Baykuş Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile baykuş yapımı, keçeden baykuş nasıl yapılır ve keçeden baykuş oyuncağı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir