KEÇEDEN ÇİÇEK TOKA YAPMAK

Keçeden çiçek toka yapmak isteyenler için farklı bir çalışma buldum. Resimli anlatımını paylaştığım bu çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Keçeden yapılan çiçek çalışmalarını sitemizdeki keçe kategorisinde fazlaca bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da aşamalar adım adım gösterilmiş.

Yapmanız gereken rengini seçtikten sonra keçe çiçek örneğini yapmak için resimli anlatımdaki gibi sırası sırasına yapmak. Keçeden süs yapmak hem kolay.

Hem de artık keçe parçalarını değerlendirmiş oluyorsunuz. Bu tür süsleri değişik çalışmalarda kullanabilir ve süsleme işlemlerinizi sorunsuz gerçekleştirebilirsiniz.

 
 

Keçeden toka yapmak için de bu güzel örneği kullanabilir ve takı çalışmalarınızda süs çiçeği olarak kullanmayı düşünebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımı olan keçeden çiçekli toka yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-cicek-toka-yapmak

source

 

KURU AĞAÇ DALLARINDAN MİNYATÜR SAL YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay minyatür oyuncaklar yap, kuru ağaç dalından minyatür sal yap ve kuru ağaç dallarından minyatür oyuncak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir