Keçeden Çiçek Yapılışı

Keçeden Çiçek Yap

Keçeden çok kısa sürede çiçekler yapmak ister misiniz? Bu yazımızda sizlere keçeden çiçek yapımı, keçeden çiçek yapmak, keçeden çiçek yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşacağız. Keçeden papatya yapmak veya keçeden gül yapmak gibi birçok güzel anlatımı sitemizde bulabilirsiniz.

Keçe kategorisinde yüzlerce anlatım ve resimli örnekler bulunuyor. Yine video anlatımlı olarak da sitemizde kolay yapılacak keçe projelerine yer vermiştik. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan birçok güzel çalışmayı sizde öğrenip yapabilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Keçeden çiçek yapmak için adımları uygulamanız yeterli oluyor. Kısa sürede evinize yapay çiçek süs çalışmaları yapabilir veya vazolarda değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-cicek-yapimi

keceden-cicek-yapimi2

 
 

keceden-cicek-yapimi3

keceden-cicek-yapimi4

keceden-cicek-yapimi5

 

Yapma Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çiçek yapılışı, çiçek yapımı ve hızlı çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir