Keçeden Çiçek Yapımı Resimli Anlatımlı

Keçeden Çiçek Yap

Keçeden çiçek yapılışı ile ilgili çalışmalar serisine bir resimli anlatım daha ekledik. Bu yazımızda sizlere keçeden kolay çiçek yapımı ile ilgili yardımcı anlatımlı resim paylaşıyoruz. Evde keçe çiçek yapmak için sitemizde bu konuyla ilgili birçok çeşitte paylaşım yapmıştık. Onlar da zaten hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilir ve beğenebilirsiniz.

Keçeden kolay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmada aşama aşama ne yapmanız gerektiği ifade edilmiş. Zorlanmadan yapabilir ve benzer çalışmalar ararsanız da sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Keçeyle çiçek yaparak sizde çeşitli süsler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-cicek-yapimi

Bau von Filz Blumen – construction of felt flowers – construction de fleurs en feutre – konstruktion af filt blomster – construção de flores de feltro – costruzione di fiori di feltro

 

Kelebek Terlik Kalıbı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hazır terlik kalıbı, kelebek terlik kalıbı ve terlik kalıbı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir