Keçeden Çiçekli Takı Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Çiçekli Takı Yap

Keçeden çiçekli takı yapılışı ile ilgili yazımızda sizlere örnek yapılmış keçeden takılar bulacaksınız. Altta yer alan örneklere hem bayılacaksınız. Hem de nasıl yapıldıklarını öğrenerek sizde çok güzel keçe çiçek modelleri yapabileceksiniz. Evde kolay çiçek yapmak veya benzer basit yapma keçe çiçek çalışmalarını sitemizde yine bulabilirsiniz.

 
 

Hemen altta yer alan çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Birbirinden güzel değişik keçe çiçek modelleri ve yapılışını öğrenerek sizde boş vakitlerinizde bu tür çalışmalar yapabileceksiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel süslemeler yapabileceksiniz. Kolay yapılan keçe çiçek çalışmalarını yine buldukça sizlere aktarmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

Keçeden İğnelik Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden iğnelik nasıl yapılır, keçeden iğnelik yapılışı ve keçeden iğnelik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ELİF AKARSU diyor ki:

    keçeden takı yapımını arıyordum buraya geldim. gerçekten güzel çalışmalar paylaşmışsınız. şimdi bu yazıyı inceledikten sonra diğer keçe çalışmaları için sitenizi inceleyeceğim hizmet için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir