Keçeden Cüzdan Nasıl Yapılır?

Keçeden Cüzdan Yapmak

Keçeden cüzdan yapımını anlatan resimli anlatım sayesinde evde kendi kendinize basit keçeden cüzdanlar yapabilirsiniz. Keçeden nasıl cüzdan yapılır ki? demeyin. Çünkü yapılıyormuş. Bende yeni öğrendim. Keçe malzemesi ile süsleme, süs çiçek veya birçok benzeri çalışma yapılıyor.

Tüm bu benzer keçe projelerini ve örneklerini daha önce de paylaşmıştık. Onları da sitemizde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Keçe cüzdan nasıl yapılır diyenler için altta detaylı anlatıma sahip güzel bir projeye yer verdik. Anlatımdan yararlanarak sizde kestiğiniz keçe malzemesinden çok güzel ve keyifli cüzdanlar dikebilirsiniz. Her renkten cüzdan yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak verebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-cuzdan-yapimi

 

Keçeden Kalp Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe kalp yapılışı, keçeden kalp nasıl yapılır ve keçeden kalp yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir