Keçeden Ekmek Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Ekmek Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım

Bu günkü paylaşımımız da sizlere keçeden nasıl harika ekmek sepeti yapabileceğinizi göstereceğiz. Keçeden çok şık ve mutfağınızı süslü gösterecek ekmek sepeti yapımı ile size gelenleri kıskandırabilirsiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak veya keçeyle ekmek sepeti yapımı gibi birçok güzel çalışmayı alternatifli olarak sitemizde bulabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı ekmek sepeti yerine lazımlık, takı kutusu veya farklı amaçlarda da kullanabilirsiniz.

Renk olarak istediğiniz keçeyi kullanabilir ve çok güzel sepet modeli lazımlık veya farklı amaçlarla kullanacağınız kaseler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-ekmek-sepeti-yapimi

Pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Evinizde çok şık duracak…

Farklı bir anlatım sunan video :

Brotkorb aus Filz – bread basket of felt – corbeille à pain de feutre – cestino del pane di feltro – brødkurv af filt – granero de fieltro

 

Hasır Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hasır örgü çeşitleri, hasır örgü modeli ve hasır örgü nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yasmin diyor ki:

    denedim ve güzel oldu sayenizde bunları da öğreniyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir