Keçeden Elma Şeklinde Bardak Altlığı Yapılışı

Keçeden Elma Şeklinde Nihale

Keçeden normal bardak altlığı yapılışı ile ilgili yazı paylaşmıştık. Bu yazımızda ise elma şeklinde harika görünüme sahip bardak altlıkları yapacağız. Resimli anlatımı uygulayarak kolaylıkla elma şeklinde keçeden bardak altlığı yapabilirsiniz.

Keçeden elma bardak altlığı yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Hatta evde nelerden para kazanabiliriz diyorsanız işte bu güzel çalışmayı sizlere öneririm. Yapımı hem kolay ve hem de kısa sürede tamamlanan çalışmayı yaparken de keyif alacaksınız.

 
 

Keçeden nihale nasıl yapılır diyenler için de önerdiğim bu güzel çalışmayı süs amaçlı da yapabilirsiniz. Buzdolabına magnet olarak da yapmayı planlayabilirsiniz. Süs veya benzeri şekillerde de kullanabileceğiniz bu güzel çalışmayı kesinlikle öneriyorum. Kolay gelsin.

 

Kağıttan Kelebek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıttan basit kelebek yapımı, kağıttan kelebek nasıl yapılır ve kağıttan kelebek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir