Keçeden Ev Ayakkabısı Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Ev Ayakkabısı Yap

Keçeden ev ayakkabısı yaparak, evinize gelen misafirlere terlik yerine bu ayakkabıları da sunabilirsiniz. Gerçekten yapımı kolay ve eğlenceli olan bu ayakkabıları ev içinde kendiniz de çeşitli aktivitelerde kullanabilirsiniz. Keçeden terlik nasıl yapılır diyorsanız da bu güzel çalışma işinize yarayacaktır. Basit ve etkili bir çalışma olup, güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Evde misafirlerinize verebilir ve onları şaşırtabilirsiniz. Basit bir çalışma ve herkes yapabilir.

Çok para vermek yerine kendi ev terliğinizi veya ev ayakkabı modelinizi kendiniz yapabilirsiniz. Keçeden yaptıktan sonra dikiş kısımlarını alttaki gibi renkli yaparak eve gelenleri şaşırtabilir ve kullanmaları için sunabilirsiniz. Evde terlik derdine son. Kolayca yapılabilen bu çalışmayı öneririm. Kolay gelsin.

 
 

keceden-ev-ayakkabisi-terligi-yapilisi

 

Keçeden Patik Yapma Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden basit patik yapma, keçeden nasıl patik yapılır ve keçeden patik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir