Keçeden Fiyonk Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Fiyonk Yapımı Resimli Anlatım

Keçe kullanarak harika ve güzel fiyonklar yapabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız resimli anlatım sayesinde sizde kolaylıkla keçeden fiyonk yapabileceksiniz. Kolay fiyonk yapmak için keçe veya kumaş malzemesi kullanabilirsiniz.

Alttaki anlatımı kullanarak sizde kolay bir şekilde kısa sürede fiyonk süs yapımını öğrenebilirsiniz. Keçe fiyonk süs yapıp magnet olarak da buz dolabında süs olarak kullanabilirsiniz. Fiyonk süs çalışmasını bir yerleri veya yaptığınız bir çalışmayı süslemede de kullanabilirsiniz.

Keçeden fiyonk nasıl yapılır diyorsanız bu konu üzerine birçok paylaşımı sitemizde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli kolay fiyonk yapımı çalışmasıyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-fiyonk-yapilisi

 
 

keceden-fiyonk-yapimi

fühlte Bogen – felt bow – arc senti – arco feltro – arco sentida – følte bue

 

Kağıttan Kolay Süs Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt ile süs yapılışı, kağıt ile süs yapımı ve kağıttan süs nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir