Keçeden İğnelik Yapımı

Keçeden İğnelik Yap

Keçeden iğnelik yapılışı ile ilgili yazımızda bulunan resimlerden fikir alabilirsiniz. Değişik figürlerde keçeden yapılmış harika iğnelikler bu başlıkta… Evde nasıl iğnedanlık veya iğnelik yaparım diyenlere bu güzel çalışmayı kesinlikle öneririm.

Kolayca öğrenip, kısa sürede yapabilir ve evinizde süs amaçlı da tutabilirsiniz. Hatta fazlaca yapıp sevdiğiniz komşunuza yada akrabanıza da hediye edebilirsiniz. Keçeden iğnelik yapmak gibi çeşitli örnekleri sitemizde hatta bu yazımızın altında da bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi ve nasıl yapıldıklarını öğrenmenizi öneririz. Sizde bu tür çalışmalar yaparak iğnelerinizi batıracak güzel bir araca sahip olmuş olursunuz. Benzer örneklere sitemizden hayvan motifli veya değişik şekillerde yapılışını gösteren şablonlara da ulaşacaksınız. Kolay gelsin.

keceden-ignelik-yapimi

keceden-ignelik-yapimi2

 
 

keceden-ignelik-yapimi3

keceden-ignelik-yapimi4

keceden-ignelik-yapimi5

keceden-ignelik-yapimi6

 

Keçeden Çanta Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden çanta nasıl yapılır, keçeden çanta nasıl yapılıyor ve keçeden çanta yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir