Keçeden Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Kapı Süsü Yap

Keçeden kapı süsü nasıl yapılır? keçe ile yapılan kapı süsü çalışmalarındaki aşamalar nelerdir? bu yazımızda sizlere kapı süsünün yuvarlak kısmını yani çelenginin yapılışını gösteren resim paylaşacağız. Kolay kapı süsü yapmak için çok sade bir çalışma olduğunu biliyorum. Evde kolay kapı süsü yapmak isteyenlerin belki işine yarayabilir.

Tek karelik bir anlatım olsa da ne yapılmak istenildiğini anlamış olursunuz. Yuvarlak simit üzerine keçe veya iple dolanan çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Yuvarlak bir simit veya halka oluşturduktan sonra üzerini süslemeniz yeterli olacaktır. Evde keçeden kapı süsü yapmak veya keçe kapı süsü modeli oluşturmak için sitemizde birçok örneğe ulaşabilirsiniz.

 
 

keceden-kapi-susu-yapilisi

 

Keçeden Top Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile top nasıl yapılır, keçe ile top yapılışı ve keçe ile top yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Derya diyor ki:

    Nuray hanım çok güzel çalışmalar paylaşmışsınız, çok güzel fikirleri edindim , çok teşekkür ediyorum.. Ellerinize , emeğinizesağlık… Böyle devam lütfenn ?

  2. Nuray diyor ki:

    derya hanımcım çok teşekkür ediyorum bu güzel iyi dileklerin için. Allah razı olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir