Keçeden Kardan Adam Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Kardan Adam Nasıl Yapılır

Evde kardan adam yapımı yazımızda sizlere keçe kullanarak nasıl keçeden kardan adam yapacağınızı göstereceğiz. Çocuklarınızı eğlendirecek bu güzel çalışma ile hem siz yaparken eğleneceksiniz. Hem de çocuklarınıza yaz gününde kışın sevilen karakteri kardan adamı getirmiş olacaksınız.

Evde keçeden kardan adam yapmak için paylaştığımız bu güzel ve sevimli çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. Anlatımlı keçe kardan adam çalışmaları sayesinde sizde güzel minyatür süs veya süsleme çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan keçe süs çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilir ve yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-kardan-adam-yapimi

keceden-kardan-adam-yapimi2

 
 

keceden-kardan-adam-yapimi3

keceden-kardan-adam-yapimi4

keceden-kardan-adam-yapimi5

Schneemann aus Filz – snowman made of felt – bonhomme de neige en feutre – snemand lavet af filt – boneco de neve feito de feltro – pupazzo di neve in feltro

 

Kolay Bileklik Yapılışı Resimli Videolu Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit bileklik nasıl yapılır, basit bileklik yapılışı ve basit bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir