KEÇEDEN KELEBEK TÜL TOKA YAPMAK

Keçeden kelebek tül toka yapmak için paylaştığım kendin yap çalışması çok farklı ve beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde tül toka modeli yapabilirsiniz. Kıyafetlerinize yakışan tül toka örneği ile görenleri de şaşırtabilirsiniz.

Keçeden kelebekli toka yapmak için daha önce benzer birçok kez çalışma paylaşmıştım. Anlatımlı çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel keçe toka modeli yapabilirsiniz. Tül kullanarak da toka yapılabildiğini ben ilk kez gördüm. Çünkü artık tül parçalarını genelde değerlendirmeyiz.

Fakat bu güzel örnekte değerlendirmemiz gerektiğini görüyorum. Hepimizin evinde perde veya tül vardır. Eskidiğinde ise genelde atarız veya bir yerlere koyup lazım olur diye saklarız. Ancak bu tür değerlendirme çalışmaları ile onlara yeni hayatlar kazandırabiliriz.

 
 

Kelebekli tül toka yapımı için paylaştığım bu güzel örnekten yararlanarak sizde kısa sürede harika çalışmalar yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kelebek-tul-toka-yapmak

 

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe yastık süs yapmak, keçe yastık süsü nasıl yapılır ve keçeden yastık süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir