Keçeden Kelebek Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Kelebek Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden kelebek yapmaya ne dersiniz? evet malzememiz keçe ve yapacağımız şekil kelebek… Evde keçeden kelebek süs yapmak isteyenler olabilir diye altta detaylıca paylaştığımız çalışma çok hoşunuza gidecek. Kelebek figürü yapıp evinizde magnet süs olarak da kullanabilirsiniz.

 
 

Resimli anlatımlardan yararlanarak sizde keçe kelebek süs çalışmaları yapabilirsiniz. Yada keçe kelebek toka yapabilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Anlatımlı keçe toka çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede kendinize özel takılar yapabilirsiniz.

Keçeden toka yapımıyla alakalı birçok çalışmayı sitemizde detaylıca görebilirsiniz. Onları da incelemenizi ve sevdiğiniz olursa yoruma yazmanızı bekleriz. Şimdi sizleri anlatımlarla birlikte örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Kumaştan Kelebek Toka Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kelebek toka yapılışı, kelebek toka yapımı ve kelebek tokası nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir