Keçeden Kitap Ayıracı Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Kitap Ayıracı Yapılışı Resimli Anlatım

Keçe kullanarak havuç şeklinde şirin bir kitap ayıracı yapmak ister misiniz? Evet keçe kullanarak artık kolay ve pratik bir şekilde okuduğunuz kitaplar için şirin ayraçlar yapabileceksiniz. Keçeden yapılan kitap ayraç çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Keçeden kitap ayracı yaptıktan sonra sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Yine anlatımlı keçe kitap ayraç çalışmalarını fazlaca hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel keçe kitap ayraç çalışmaları ile keyifli zamanlar da geçirebilirsiniz. Yaparken mutlu olacağınızı söyleyebilirim. Kolay gelsin.

keceden-kitap-ayiraci-yapilisi

 
 

keceden-kitap-ayiraci-yapilisi2

Buch Ausbreitung von Filz – book spread of felt – livre propagation du feutre – Libro diffusione di feltro – bog spredning af filt – libro propagación de fieltro

 

Keçeden Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile cüzdan yapılışı, keçe kullanarak cüzdan yapmak ve keçeden cüzdan nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir