Keçeden Kolay Çanta Yapmak

Evde keçeden çanta yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da harika bir resimli anlatım yer alıyor. Keçeden kolay çanta yapmak için resimli anlatımda gösterilen taslağı keçe malzemesinden çıkartabilirsiniz. Keçe çanta yapımı için sitemizde keçe kategorisi ile kendin yap bölümlerinde sürekli olarak çalışmalar paylaşmıştım. Bunlardan farklı olarak bu yazımda paylaştığım çalışma gerçekten şık duruyor. Bana daha çok bir kamera cihazını taşıyabileceğiniz çanta görünümünde gelse de bu güzel keçe çanta çalışmasını yapıp değişik amaçlarda kullanabilirsiniz. Keçeden torba yapmak için de bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Keçeden yapılan çanta çalışmalarını sitemizde sıkça bulabilirsiniz. Bu yazımın hemen sonunda da karşınıza keçeden yapılan projeleri göreceksiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Keçe çanta örneklerini sitemizde bulabilir ve yapımını anlatan ders niteliğindeki yazılardan yararlanarak kısa sürede sizde evinizde yapabilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden çanta yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

keceden-el-cantasi-yapmak

Keçeden torba yapımını anlatan resimli anlatım sayesinde sizde bu güzel çalışmaya benzer güzel keçe çanta çalışmaları yapabilirsiniz. Keçeden yapılan çalışmalar için sitemizdeki keçe kategorisine göz atmayı unutmayın. Kolay gelsin.

source : https://www.pinterest.com/pin/293085888229981263/

 

Evde Keçeden Minimon Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden kolay minimon, keçeden kolay minimon oyuncak ve keçeden minimon oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir