Keçeden Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Keçeden Kolay Çiçek Yap

Keçeden kolay çiçek yapılışı ile ilgili yazılar paylaşmıştık. Ancak bu yazımızda daha farklı bir çalışma paylaşıyoruz. Keçeden çiçek nasıl yapılır diyorsanız bu güzel çalışmanın adımlarını uygulayarak sizde saniyeler içinde çok güzel çiçek çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz.

Anlatımlı keçe çiçek yapımı çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür değerlendirme projeleri ile geçirebilirsiniz. Birbirinden güzel keçe çiçek örnekleri yapabilir ve süs amaçlı kullanabilirsiniz. Keçeden çiçek yapımıyla alakalı birçok güzel projeyi hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan keçe projelerini daha önce çoğu kez paylaşmıştık. Hepsi de oldukça başarılı ve güzel çalışmalar olup, severek yapacağınızı söyleyebilirim.

 
 

keceden-kolay-cicek-yapilisi

keceden-kolay-cicek-yapilisi2

 

Eski Kazaktan Ev Ayakkabısı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kazaktan ayakkabı yapımı, eski kazaktan terlik yapımı ve kazaktan ayakkabı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir