Keçeden Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Keçeden Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Keçeden kolay çiçek yapmak isterseniz bu yazımız tam size göre… kısa sürede keçe kullanarak nasıl güzel çiçekler yapabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Keçeden çiçekler yaparak kendinizi geliştirebilir ve daha farklı çiçek modelleri de yapabilirsiniz.

Evde keçe çiçek yapıp süsleme amaçlı kullanabilirsiniz. Keçeden çok güzel süs çiçek veya süs çalışmaları yapılmaktadır.

Sitemizde birçok keçe süs örneğine ve anlatımlı çalışmasına ulaşabilirsiniz. Hatta bu içeriğin altında da benzer çok güzel keçe çiçek yapımı ve benzeri çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-cicek-yapimi2

 
 

keceden-cicek-yapimi3

Blumen aus Filz – flowers made from felt – fleurs en feutre – flores hechas de fieltro – blomster lavet fra filt – fiori da feltro

 

Keçeden Çiçek Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile çiçek yapmak, keçeden çiçek nasıl yapılır ve keçeden çiçek oluşturma hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir