Keçeden Kolay Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Kolay Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden bir farklı çiçek yapılışı ile yine karşınızdayız. Bu yazımızda da yine keçe kullanarak daha değişik bir çiçek yapacağız. Resimli anlatımlara bakarak aynısını yapabilir ve keçeden kolay çiçek yapılışını hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Evde keçeden çiçek nasıl yapılır diyenler için farklı bir çalışma ile yine karşınıza çıktık. Sizde keçe malzemesinden veya benzeri malzemeden güzel çiçek çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı keçe çiçek çalışmaları sayesinde boş zamanlarınızı bu güzel çalışmalarla eğlenerek değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-kolay-cicek-yapilisi

Bau von Filz Blumen – construction of felt flowers – construction de fleurs en feutre – costruzione di fiori di feltro – konstruktion af filt blomster – construcción de flores de fieltro

 

Keçeden Kolay Çiçek Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı keçe çiçek yapımı, keçe ile çiçek nasıl yapılır ve keçeden çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir