KEÇEDEN KOLAY ÇİLEK YAPMAK

Keçeden kolay çilek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilir ve dekoratif süs amaçlı kullanabilirsiniz. Anlatımlı keçe çilek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı süs amaçlı yapabilir veya çeşitli eşyalara ekleme süs olarak da düşünebilirsiniz.

Keçe çilek yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Anlatımlı keçe çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süs çalışmaları yapabilir ve evinizde keyifle kullanabilirsiniz. Kumaştan çilek yapmak veya evde kolay süs çilek yapmak için paylaştığım çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz.

Anlatımlı çilek süs çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür süs çalışmaları yaparak geçirebilirsiniz. Aşamalı çalışma da ne yapmanız gerektiği belirtilmiş.

 
 

Bu tür süs çalışmaları ile tablolar da yapabilirsiniz. 3 boyutlu çilek süs tablosu veya benzer çalışmalar yaparak dekoratif anlamda güzel süslere de sahip olmuş olursunuz. Şimdi sizleri bu eğlenceli çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kolay-cilek-yapmak

 

ANLATIMLI ÇİFT ÖRGÜLÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım örgü bileklik yapımı, çift örgülü bileklik yapmak ve evde kolay örgülü bileklik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir