Keçeden Peçetelik Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Peçetelik Yap

Keçeden peçetelik yapımı ile ilgili bu paylaşımımızda sizlere keçeden nasıl peçetelik yapılır? bununla ilgili yardımcı anlatımlı resimler paylaşacağız. Kolaylıkla sizde keçeden peçetelik yapabileceksiniz. Evde bu tür uğraşlarla sizde kendinizi meşgul edecek güzel uğraşlara sahip olabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı keçeden veya sert kumaştan da yapabilirsiniz.

Keçeden nasıl peçetelik yapılır diyorsanız altta yer alan adımları uygulamanız ve öğrendikten sonra aynısını yapmanız yeterli olacaktır. Kolay yapılan keçe çalışmaları ve keçeden yapılan diğer çalışmaları da sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

keceden-pecetelik-yapimi

keceden-pecetelik-yapimi2

 
 

keceden-pecetelik-yapimi3

keceden-pecetelik-yapimi4

keceden-pecetelik-yapimi5

Serviettenringe aus Filz – napkin rings made of felt – ronds de serviette faits de feutre – servietringe lavet af filt – anéis de guardanapo feitos de feltro – portatovaglioli fatti di feltro

 

Kolay Saç Bandı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kolay saç bandı nasıl yapılır, kolay saç bandı yapılışı ve kolay saç bandı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir