KEÇEDEN PERİ KIZ PERİ ÇOCUK YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM

Keçeden peri kız peri çocuk yapmak şablonlu anlatım olarak bu yazımda paylaştığım kendin yap çalışmasında yer alıyor. Adımları uygulayarak sizde şablonundan peri çocuk çalışmasını kısa sürede yapabilir ve sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Keçeden oyuncak yapmak veya süs yapmak için birçok kez şablon paylaştığımı hatırlıyorum.

Keçe şablonları sayesinde zorlanmadan çok güzel oyuncak çalışmaları ve güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Bu yazımızda paylaştığımız çalışma da hem tamamlanmış hali var. Hem de yapmak için şablon olarak da paylaştıklarını görebilirsiniz.

Öncelikle çıktısını alıp, şablonu keçe kumaşının üzerinde taslağını çıkartıp, kestikten sonra detaylara geçebilirsiniz. Aynısını yapamasanız bile benzerini yapabilir ve resimli anlatımdaki gibi sizde çok güzel peri kız oyuncak veya peri çocuk oyuncağı yapabilirsiniz.

 
 

Bu tür çalışmaları yapıp çocuk odalarına süs sarkaç olarak da asmayı düşünebilirsiniz. Anlatımlı sarkaç çalışmalar sayesinde kısa sürede evinizi güzelleştirecek bu güzel fikirlerle evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ve şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-peri-kiz-peri-cocuk-yapmak-sablonlu-anlatim

 

ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı çorap oyuncak yapmak, çorapla oyuncak nasıl yapılır ve eski çorapları değerlendirme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir