Keçeden Sarkaç Süs Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Sarkaç Süs Yap

Keçeden sarkaç süs yapılışı ile ilgili bu yazımızda sizlere yeşil keçe parçaları ile nasıl şahane süsler yapabileceğinizi göstereceğiz. Resimli anlatımı uygulayarak keçeden sarkaç süs yapabileceksiniz. Evde keçeden sarkaç süs nasıl yapılır diyenler için sitemizde eğitici birçok set ve çalışma paylaştığımızı hatırlatmak isterim.

Hemen bu makalenin altından da benzer sarkaç süs projelerine ulaşacaksınız. Birbirinden güzel sarkaç süs çalışmaları sayesinde sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel çalışmalarla değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda fazla ve değişik sarkaç süs çalışmaları yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri keçeden sarkaç süs yapılışının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

keceden-sarkac-sus-yapimi

 

Keçeden Bardak Altığı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe bardak altlığı, keçeden bardak altlığı nasıl yapılır ve keçeden bardak altlığı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir