Keçeden Şekerlik Yapılışı Videolu Anlatım

Keçeden Şekerlik Yapılışı Videolu Anlatım

Keçeden birçok şey yapılabiliyor. Bu çalışmada da sizlere keçe kullanarak nasıl şekerlik yapabileceğinizi göstereceğiz. Videolu anlatım sayesinde hem izleyip, hemde anlık olarak takip edip aynısını yapabileceksiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak veya keçeden ekmek sepeti yapmanın yanı sıra bu güzel çalışmada ise şekerlik yapılış. Sizde sevimli keçe şekerlik modeli yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Küp şekerlerin kağıtlı olanlarını içinde muhafaza edebilirsiniz. Yada misafirlerinize şekerleme de bu kap içinde sunabilirsiniz.

Keçeden şekerlik nasıl yapılır demeyin. Çünkü gerçekten keçeden harika çalışmalar yapılıyor. Keçe çalışmaları ile yapılan birçok ev eşyasının yapımını sitemizde bulabilirsiniz. Onları da seveceksiniz. Kolay gelsin.

 
 

keceden-sekerlik-yapimi

fühlte Zucker – felt sugar – sucre senti – zucchero feltro – følte sukker – azúcar sentido

 

Keçeden Ekmek Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe ile ekmek sepeti yap, keçe sepet yapımı ve keçeden ekmek sepeti nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir