Keçeden Sepet Yapımı Resimli Anlatım

Keçeden Sepet Yap

Keçeden birçok şey yapılmakta… bazı paylaşımları da görmüşsünüzdür. Keçeden sepet yapımını da yine bu yazımızda işleyeceğiz. Resimli anlatımlar paylaşacağız ve bu yazımızda gördüğünüz resimli anlatıma göre sizde el yapımı kolay sepet yapılışından yararlanabileceksiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak olarak da adlandırabileceğimiz bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Hem kısa sürede yapılabiliyor olması, hem de herkesin yapabileceği kolaylıktadır. Sizde keçe kase yapabilir ve içine takı veya değişik aksesuarları koyarak kullanabilirsiniz.

 
 

Sitemizde keçeden ekmek sepeti yapımına benzettiğim bu güzel çalışmanın farklı olanlarını hemen altta da bulabilirsiniz. Kendin yap çalışması olarak birçok güzel keçe projesine sitemizden ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan keçe çalışmalarını sevecek ve sizde yapmak isteyeceksiniz. Kolay gelsin.

keceden-kolay-sepet-yapilisi2

 

Keçeden Ev Ayakkabısı Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden ev ayakkabısı nasıl yapılır, keçeden ev ayakkabısı yapılışı ve keçeden ev ayakkabısı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir