Keçeden Telefon Kılıfı Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Telefon Kılıfı Yap

Keçeden çok güzel telefon kılıfınız olsun ister misiniz? Bu yazımızda sizlere rastladığımız güzel bir çalışmayı sunacağız. Keçeden çok güzel telefon kılıfı yapılmış. Evde keçeden telefon kılıfı yapmak isteyenler için sitemizde daha önce de çok sayıda çalışmanın anlatımını paylaştığımızı hatırlatmak isterim. Hemen bu yazımın altından da birçok güzel örneğe ulaşacaksınız.

Keçeden kılıf nasıl yapılır demeyin. Gerçekten çok güzel ve eğlenceli cep telefon kılıfları yapılıyor. Hatta bu tür özel üretimler yapıp satanlar da var. Sizde öğrenip keçe cep telefon kılıfı yapıp satarak para kazanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

keceden-telefon-kilifi-yapimi

spürte die Telefonkasten – felt the phone case – senti le cas de téléphone – følte telefonen sagen – sentiu o caso de telefone – sentito il caso di telefono

 

Bez Bebek Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bez bebek nasıl yapılır, bez bebek nasıl yapılıyor ve bez bebek örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir