Keçeden Toka Yapılışı Resimli Anlatım

Keçeden Toka Yapmak

Keçeden toka nasıl yapılır? keçe ile toka yapılır mı? gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz güzel bir resimli anlatım… Sizde aynı çalışmayı evinizde el yapımı keçeden tokalar yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Anlatımlı video üzerinde de detaylı şekilde verilmiş olan keçe toka yapımıyla alakalı birçok çalışmayı sitemizde alternatifli olarak bulabilirsiniz.

Benzer keçe toka örneklerini buldukça sitemize eklediğimi hatırlıyorum. Sizde öğrenerek çok güzel keçe toka modelleri yapabilirsiniz. Adım adım keçe toka yapımı sayesinde fazlaca yapıp satabileceğiniz bir ürün olduğunu da söylemek isterim. Bu sayede güzel paralar da kazanabilirsiniz.

 
 

keceden-toka-yapimi

Schnalle aus Filz – buckle made of felt – bouclez en feutre – spænde fremstillet af filt – fivela feitos de feltro – fibbia di feltro

 

Kolay Toka Yapımı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el yapımı toka, el yapımı toka nasıl yapılır ve el yapımı toka yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir