Keçeden Toka Yapılımı Resimli Anlatım

Keçeden Toka Yap

Keçeden çok şirin ve sevimli tokalar yapabilirsiniz. Bu paylaşımımızda sizlere keçeden toka yapılışı, keçeden toka yapımı ile ilgili resimli anlatım sunacağız. Evde keçeden nasıl toka yapacağınızı öğreneceğiniz bu güzel paylaşım sayesinde sizde çok güzel ve cıvıl cıvıl tokalara sahip olacaksınız.

 
 

Anlatımlı kolay keçe toka modelleri yapmayı veya keçeden takı yapmayı sitemizden kolayca öğrenebilirsiniz. Adım adım öğretici resimler sayesinde ne yapmanız gerektiğini takılmadan anlayabilir ve kısa sürede öğrenip, hemen kendinize yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı toka yapımının resimleri ise şöyle ;

Schnalle aus Filz – buckle made of felt – bouclez en feutre – spænde fremstillet af filt – fivela feitos de feltro – fibbia di feltro

 

Keçeden Çiçek Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden çiçek nasıl yapılır, keçeden çiçek örnekleri ve keçeden çiçek yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. şehmuz kır diyor ki:

    çok güzel gözüküyorlarrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir