Keçeden Yapılan Çalışmalar 2016

Keçeden Yapılanlar

Keçeden yapılmış birbirinden güzel çalışmalar bu başlıkta… En güzel çalışmaları sizler için derledik. Altta yer alan birçok keçe süs örneğinin yapılışını sitemizde anlatımlı bir şekilde de bulabilirsiniz. Birbirinden güzel keçe süs yapımıyla alakalı çalışmalar hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacak.

 
 

Mutlaka inceleyerek sizde kısa sürede keçeden nasıl süs yapılacağını öğrenebilir ve hemen süs yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde birçok keçe süs şablonu da yer alıyor. Hayvan keçe süs şablonları, motifler veya şemalar hepsi sitemizde bulunuyor.

İnceleyerek sizde kısa sürede keçeden nasıl güzel süs yapılacağını öğrenebilir ve hemen yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

Kuru Ağaç Dalları ve Keçe İle Süs Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden süs nasıl yapılır, keçeden süs yapımı ve kuru ağaç dallarından süs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir