Keçeden Yapılan Çalışmalar

Keçeden Yapılanlar

Keçe kullanılarak yapılmış çalışmaları bu başlıkta topladık. Keçeden yapılmış projeleri, keçeden yapılmış çalışmaları gösteren resimleri bu başlıkta inceleyebilirsiniz. Altta yer alan örnekler keçeden yapılan en güzel çalışmalar olup, sizde yararlanabilir ve yapmak için ilham alabilirsiniz. Birbirinden güzel keçe süs çalışmaları, örnekleri ve keçeyle neler yapılabileceğini gösteren bu güzel çalışmaları beğeneceğinizi düşünüyorum.

 
 

Anlatımlı keçe çalışmalarını sitemizde bolca bulabileceğinizi hemen alttaki benzer yazılardan da anlayabilirsiniz. Evde kolay yapılan keçe çalışmaları ve projeleri sayesinde sizde kendinize yeni bir hobi edinmiş olacaksınız. Evde kolay yapılan keçe projelerini buldukça sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel önceden yapılmış örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Keçeden Yapılmış Yastık Kırlent Süsleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçeden kırlent süsü yapılışı, keçeden kırlent süsü yapımı ve keçeden yapılan süsler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir